İştiraklerimiz

TÜRKTRUST Bilgi İletişim ve Bilişim Güvenliği Hiz. A.Ş.

logo-turktrust Bilgi, İletişim ve Bilişim Teknolojileri, Bilişim Güvenliği ve Elektronik İmza ile Elektronik  Kimlik (Sertifika) Sağlayıcılığı alanlarında faaliyet göstermek üzere, 02 Ağustos 2004 tarihinde TÜRKTRUST Bilgi, İletişim ve Bilişim Güv. Hiz. A.Ş. kurulmuştur. Vakfımız %99 hisse ile kurucu ortak statüsündedir.


TURKTIPSAN Sağlık Turizm Eğitim ve Ticaret A.Ş.

logo_turktipsanTürk Silahlı Kuvvetleri yararına faaliyet gösteren beş vakıf tarafından, Sağlık, Otomotiv, Petrol, Eğitim, Ticaret ve Turizm alanlarında faaliyet göstermek üzere kurulan TURKTIPSAN Sağlık, Turizm, Eğitim ve Ticaret A.Ş.ne Vakfımız % 25 hisse ile ortak bulunmaktadır.


MEHMETÇİK VAKFI Sigorta Aracılık Hizmetleri Ltd. Şti.

logo_mehmetcikTürk Silahlı Kuvvetleri Yararına Faaliyet Gösteren üç vakfın birlikte kurduğu ferdi kaza, emeklilik, konut, kasko, sağlık, işyeri ve deprem sigortası branşlarında faaliyet gösteren şirkete vakfımız % 10 hisse ile ortak bulunmaktadır.


GÜLSAV Pazarlama Dağıtım. A.Ş.

gulsav logo4 Türk Silahlı Kuvvetleri Yararına Faaliyet Gösteren dört vakfın ortak olduğu GÜLSAV Paz.ve Dağ. A.Ş.ne, Vakfımız da % 49 hisse ile ortak bulunmaktadır.